Instytut doświadczania

Psychoterapeuta

Instytut doświadczania

Psychoterapia to najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić w chwilach trudności, gdy pragniesz zmiany, chcesz żyć „inaczej". Każdy podąża swoją drogą, lecz gdy przychodzi zakręt łatwiej go pokonać z towarzyszem.

Jako psychoterapeuta towarzyszę klientom w ich sięganiu po lepsze rozwiązania, w odkrywaniu innych możliwości, których istnienia nie byli świadomi.

Dla mnie proces terapeutyczny to czas nie tylko stawiania czoła trudnością, lecz także uśmiechu, radości w odnajdywaniu swojego prawdziwego Ja, odnajdywaniu pokładów miłości, smutków, złości, swojego „chcę".

Pozwól sobie na bycie i swobodne wyrażanie siebie.

Zapraszam do wspólnej pracy,

Małgorzata Lachs

Rozwijalna treść
Jestem psychoterapeutką po szkoleniu w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, która ma akredytację EAP ( European Association for Psychotherapy) oraz EAGT ( European Association for Gestalt Therapy).

Pracuję w oparciu o kodeks etyczny Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, obejmujący stałą superwizję.

Prowadzę krótko- i długoterminową psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży.
Zakończyłam także kurs trzech stopni testem TA 101 z zakresu teorii i psychoterapii Analizy Transakcyjnej w AION Ośrodku Psychoterapii i Treningów Psychologicznych w Poznaniu.
Wykształcenie psychologiczne o specjalizacji klinicznej zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Udział w licznych szkoleniach, treningach psychoterapeutycznych oraz konferencjach pozwala mi na ciągły rozwój swoich umiejętności.