Instytut doświadczania

Doświadczenie

Instytut doświadczania

Projekty Assessment Centre oraz Development Centre realizuję od 2008 roku. Swoje doświadczenie rozwijałam i wciąż rozwijam współpracując z ekspertami ze wspomnianej dziedziny. 

Dla mnie najważniejsze jest praktyczne doświadczenie uzyskane dzięki realizacji projektów wykonywanych dla firm o różnej branży i stanowisk o szerokim przekroju.

Przez cztery pracowałam w ramach korporacji Ernst & Young Academy of Business, gdzie byłam odpowiedzialna za działania w biurze poznańskim o szerokim zakresie, jak utrzymanie biura pod względem sprzedażowym, logistycznym, administracyjnym i marketingowym. Dodatkowe projekty w innych częściach Polski, jak Gdańsk, Wrocław czy Kraków poszerzały i wzmocniły moje umiejętności. 

Z wykształcenia jestem psychologiem. Dyplom uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Specjalizuje się w nurcie Gestalt. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą wykształconym w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Dodatkowo posiadam międzynarodowy certyfikat TRE opierający się na pracy z człowiekiem poprzez ciało. W swojej pracy bazuję także na podejściu Analizy Transakcyjnej, certyfikat TA 101.

Brałam udział w licznych szkoleniach, warsztatach doskonalących jak kurs trzech stopni z zakresu teorii i psychoterapii AT, Teoria Grup i Organizacji wg Eric'a Bern'a, Assessment Centre - Projektowanie i przeprowadzanie Ośrodków Oceny, Diagnoza kompetencji w procesach AC/DC, Rekrutacja i selekcja pracowników, Rekrutacja w oparciu o kompetencje, LearnCoaching, Sztuka udanych Negocjacji, Proces obsługi klienta - od pierwszej rozmowy do kolejnych kontaktów - trening w zakresie doskonalenia jakości w zakresie telefonicznej i bezpośredniej obsługi klienta.

Udział w Projektach, m.in.:
Development Centre:
Sandvik Polska Sp. z o.o., dla kadry menedżerskiej, Wisła, Lubin
Agencja Interaktywna "Symetria" na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, Poznań.
Synthos S.A., dla kluczowej kadry Departamentu Energetyki, Oświęcim.
Smartway Logistics B.V., na stanowisko Transportation Planning Supervisors, Gniezno
Kennametal Polska Sp. z o.o., dla przedstawicieli handlowych, Poznań
Imperial Tobacco S.A., dla menedżerów RM, Poznań
Utex Sp. z o.o., dla kadry zarządzającej, Warszawa
Polskie Porty Lotnicze S.A., dla kadry menedżerskiej, Warszawa
Urząd Miejski Wrocławia, dla kierowników projektów, Wrocław

Assessment Centre:
Ernst & Young Usługi Księgowe Sp. z o.o., stanowisko Młodszy Księgowy oraz Specjalista ds. Kadr i Płac, Poznań
R. Twinings Company Sp. z o.o., stanowisko Operator Techniczny, Poznań
ACO Elementy Budowlane, stanowisko dyrektora regionalnego, Poznań
Urząd Miejski Wrocławia, udział pracowników w studiach podyplomowych, Wrocław