Instytut doświadczania

Osoba Prowadząca

Instytut doświadczania

Jako psycholog i psychoterapeuta przywiązuję uwagę nie tylko do ekspresji słownej i wartości umysłu, lecz także do ciała.

Jak powiedział Alexander Lowen „Uwieńczeniem życia i terapii jest bycie w prawdzie ze sobą", czyli branie pod uwagę także doznań cielesnych, ciała.

Każde traumatyczne doświadczenie, a nie tylko, bo i stres, napięcia dnia codziennego, mają podłoże fizjologiczne, kognitywne i emocjonalne , co bezpośrednio przekłada się na odzwierciedlenie ich konsekwencji w ciele. Sama tego doświadczam.

Codzienne stosowanie ćwiczeń uwalniających napięcie, stres i emocje pobudziły moje ciało do szerszego chłonięcia życia i jego ekspresji. Wibracja, ruch jest dla mnie niezmiernie ważny, dlatego oprócz ćwiczeń TRE pokochałam Pięć Rytmów.

Jestem w grupie certyfikowanych praktyków TRE. Aktualnie posiadam certfikat B, w międzynarodowym systemie klasyfikacji TRE jest to poziom II.

Odbyłam cykl zajęć  z zakresu wspomnianej metody z Davidem Berceli ( twórca TRE) i Heinerem Steckel ( psychoterapeuta pracy z ciałem w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena).

Moja praca terapeutyczna w obszarze TRE podlega superwizji.

Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Serdecznie zapraszam,

Małgorzata Lachs

CERTYFIKAT_TRE.JPG - (1294.99 kB)